ویژه برنامه دیدبان شهر با حضور مدیران و نامزدهای شورای های اسلامی شهر تهران برای بررسی راهکارها، چالش ها و برطرف نمودن موانع موجود در موضوعات ترافیک، هوای پاک، فضای سبز شهری، عمران و غیره تولید و منتشر می گردد.

به گزارش سیاسی نیوز؛  حسین اسماعیلی دبیرکل جمعیت در حاشیه بازدید از مرکز تولیدات رسانه ای وابسته به این تشکل از آغاز تولید ویژه برنامه دیدبان شهر با همکاری موسسه فرهنگی هنری آوای هنر هونام با رویکرد چالش های مدیریت شهری و انتخابات شورا ها خبر داد .

دبیرکل جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگزار با اشاره به لزوم مشارکت عمومی و بالای مردم در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر ها بیان داشت : سازمان های مردم نهاد از طریق پیگیری علایق تخصصی بخشی از جامعه در حقیقت به گونه ای غیر مستقیم مسائل سیاسی و اجتماعی مرتبط با افراد را پیگیری می نمایند که مجموع این علایق و یا منافع هنگامی که در یک رویداد و تصمیم گیری ملی در کنار هم قرار می گیرند؛ آن موقع به علت وسعت و میزان اثر و پیچیدگی ، قابلیتی اجتماعی  می یابند که می تواند در عرصه های مورد نیاز نظام و انقلاب اسلامی مورد بهره مندی قرار گیرد .

اسماعیلی در ادامه با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) و لزوم اهمیت به انتخابات شوراهای اسلامی افزود : فعالیت های متعددی در خصوص تشویق به مشارکت بالا و بصیرت افزایی در مجموعه ها و معاونت های مختلف جمعیت در حال انجام می باشد که در مرکز تولیدات رسانه ای برنامه ی جامع با عنوان دیدبان شهر با همکاری موسسه فرهنگی هنری آوای هنر هونام با رویکرد مدیریت شهری و شورای شهر تهران جهت بررسی چالش ها و فرصت ها و بیان دغدغه های مردم تهران به نامزدها و همچنین بیان دیدگاه های نامزدها و سایر کارشناسان به مردم و بخصوص خانواده شهدا جهت انتخاب صحیح در حال تولید می باشد .

ایشان با اشاره به تولید برنامه دیدبان شهر بیان داشت : در این برنامه مدیران ارشد و با سابقه مدیریت شهری , نامزدهای ائتلاف و شورای وحدت و علاقه مندان به تهران پاک و با اخلاق و توسعه یافته حضور خواهند داشت .

اسماعیلی تاکید کرد تمامی ظرفیت ها و امکانات فرهنگی و تبلیغاتی برای مشارکت حداکثری مردم عزیز به خصوص اعضاء جمعیت در سراسر کشور برای انتخابات ۲۸ خرداد ماه  به کار گرفته شده است و امیدوارم جمعه  28 خرداد شاهد حماسه دیگر و پایداری اقتدار ایران اسلامی عزیز باشیم.

لازم به ذکر است این برنامه از روز یکشنبه ۱۶ خردادماه در پرتال جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگزار به آدرس اینترنتی hamso.ir  پخش می گردد و مخاطبان می توانند نقطه نظرات و پیشنهادات خود را از این طریق به این مجموعه ارسال نمایند.